Peugeot club Srbija


Join the forum, it's quick and easy

Peugeot club Srbija
Peugeot club Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 68 dana Čet Feb 01, 2024 9:10 am
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Poslanici naj aktivniji meseca
No user


Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

5 posters

Ići dole

Sta ste po profesiji. , cime se bavite ? Empty Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

Počalji od 406 coupe Pininfarina Ned Jan 20, 2019 2:25 pm

Elekrotehnicar energetike.
Radim vec nekih 7+ godina u auto industriji. Najpre Yura i elektroinstalacije za atomobile kia a sada za Aptiv-Delfi za Mercedes S klase. Pre toga se bavio ugradnjom klima uredjaja ....
Od dodatnih poslova posadio nesto maline, sve ostalo zevanje po netu i forumima automobila.
406 coupe Pininfarina
406 coupe Pininfarina
Admin

Posts : 306
Join date : 15.01.2019
Age : 42
Location : Leskovac

https://peugeot-club-srbija.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Sta ste po profesiji. , cime se bavite ? Empty Re: Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

Počalji od mladenmi16 Ned Jan 20, 2019 8:21 pm

Po profesiji a i po zanimanju sam "Tehničar za proizvodnju finalnih proizvoda od drveta" mislim da tako piše u diplomi Very Happy U suštini sam stolar i to radim 18 godina, znači pola života. Radim u jednoj od boljih firmi u toj branši sad već kao posovođa....
Istim poslom se i privatno bavim Very Happy Lep je to posao
mladenmi16
mladenmi16

Posts : 71
Join date : 15.01.2019
Age : 41
Location : Nova Pazova-Kitzingen am Main

Nazad na vrh Ići dole

Sta ste po profesiji. , cime se bavite ? Empty Re: Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

Počalji od Nemanja Ned Jan 20, 2019 9:38 pm

Uh, sta reci za moju profesiju, sto bi rekli nit' *ebi nit' kuci vodi, masinski tehnicar, to vam je nesto kao gimnazija za masince, ako ne nastavis fakultet ili bar visu, ko da nisi ni isao u skolu, onako neko uopsteno zanimanje, a nista konkretno ne znas...
Godinama vec radim kao poslovodja u livnici za proizvodju odlivaka od aluminijuma i cinka na masinama za livenje pod pritiskom (al zvuci, a )...
Al nema od tog ni ladne vode, u Nemackoj moj poznanik na istom poslu ima 4000e platu, ja ovde jedva 400...
Nemanja
Nemanja

Posts : 33
Join date : 19.01.2019
Age : 43
Location : Backa Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Sta ste po profesiji. , cime se bavite ? Empty Re: Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

Počalji od andrej Čet Jan 24, 2019 11:42 am

Završio sam šumarski fakultet i radim kao istraživač na institutu za šumarstvo. Posao zanimljiv, dosta terena i boravka u prirodi... ma, posao iz snova, samo fali što nije u Nemačkoj, Francuskoj ili SAD pa da bude i adekvatna finasijska korist.

Ovako se sve svodi na balansiranje, ekonomisanje, krpljenje i preživljavanje kao kod većine.
andrej
andrej

Posts : 38
Join date : 20.01.2019
Location : NS

Nazad na vrh Ići dole

Sta ste po profesiji. , cime se bavite ? Empty Re: Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

Počalji od cdusan Pet Feb 15, 2019 4:51 pm

Zavrsio tehničku školu smer Mašinski Tehničar.
Imam stolarsku firmu za proizvodnju pogrebnih sanduka, takodje pravim i namestaj od punog drveta i iverice...
Nastavio sam taj porodični biznis, koji su deda i otac osnovali 1984.god
Hoby su mi automobili, takodje vozim bicikl u slobodno vreme
cdusan
cdusan
Vip

Posts : 192
Join date : 15.02.2019
Age : 39
Location : Loznica

Nazad na vrh Ići dole

Sta ste po profesiji. , cime se bavite ? Empty Re: Sta ste po profesiji. , cime se bavite ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu