Peugeot club Srbija


Join the forum, it's quick and easy

Peugeot club Srbija
Peugeot club Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 68 dana Čet Feb 01, 2024 9:10 am
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Poslanici naj aktivniji meseca
No user


PRND PROBLEM PEUGEOT 607

Ići dole

PRND PROBLEM PEUGEOT 607 Empty PRND PROBLEM PEUGEOT 607

Počalji od Aleksa00 Sub Jan 13, 2024 9:06 am

Pozdrav,imam problem sa peugeot 607 2.2hdi automatic 2003god.
Pali se na displeju prnd u trokutu,tada auto vuce bas losije,ugasim i upalim auto bude sve normalno auto vuce odlicno,nakon nekog vremena opet se to upali i moram opet gadit i palit auto,nekad se to pojavi bas cesto a nekad par puta na dan samo,a nekad ga jedno vreme vozim uredno i ne pali se uopste nikad
Da naglasim menjac uredno ide u sve polozaje u u voznji uredno salta i glatko,svi mi govore oso ti menjac treba otvarat ovo ono 2000e popravak,fino sam im rekao da je krepao nema sanse da bi auto vukao kao lud i uredno saltao,i kad se upali prnd uredno salta al losije ide nece da vuce,posle palenja i gasenja sve normalno bude,evo ovde sam dosao da potrazin drugo misljenje i da mi date savet mozda je neko imao isti problem.
Guglao sam malo sumnjan mozda na senzor polozaja rucice menjaca ili kako se vec zove negde mi pise samo senzor menjaca,ne znam ni gde se to nalazi,strane forume sam malo citao pise naziv automatic transmision switch sensor.
Dosta njih pisu da im posle izmene toga sve uredno bilo,doduse nekad kada ga na dijagnostiku spojim pise losa veza izmedju menjaca i motora,a nekad ga spojim te greske nema,kad izbaci tu gresku na dijagnostici pise nesto kao za zupcanik 1,ali ako ga spojim na dijag. I ako nema greske za vezu izmedju menjaca i motora nema ni greske za zupcanik 1.
Buni me to sve,ja mislim da je nesto sa senzorika nekim,ozicenje,konektori svasta sam citao.
Hitno znaci vec ludim,ako mi neko moze pomoci,svi me pokusavaju ubediti da mi moraju uzet 2000e da mi rastave menjac.
Spominje se neki selenoidni ventil al opet mislim da auto nebi isao kao zver da je nesto ozbiljnije i mislim da nebi uredno saltao,jednom se desilo da nije teo upaliti,mislim da sam gurao rucicu malo gore dole vise puta i da sam onda pokusao upalito i da je proradilo,da li je slucajnost da je zbog toga upalio sto sam je pomerao ili bi mozda upalio i da nisam pomerao,samo se eto potrefilo bas kad sam pomerao da je posle toga hteo upaliti,ne znam slucajnost mozda.
Hvala unapred ba pomoci.

Aleksa00

Posts : 2
Join date : 13.01.2024

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu