Peugeot club Srbija


Join the forum, it's quick and easy

Peugeot club Srbija
Peugeot club Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 68 dana Čet Feb 01, 2024 9:10 am
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar

Poslanici naj aktivniji meseca
Petar
Kupovina polovnog peugeot automobila I_vote_lcapKupovina polovnog peugeot automobila I_voting_barKupovina polovnog peugeot automobila I_vote_rcap 
Dragan97
Kupovina polovnog peugeot automobila I_vote_lcapKupovina polovnog peugeot automobila I_voting_barKupovina polovnog peugeot automobila I_vote_rcap 
plegias
Kupovina polovnog peugeot automobila I_vote_lcapKupovina polovnog peugeot automobila I_voting_barKupovina polovnog peugeot automobila I_vote_rcap 
perke
Kupovina polovnog peugeot automobila I_vote_lcapKupovina polovnog peugeot automobila I_voting_barKupovina polovnog peugeot automobila I_vote_rcap 
kizonimeister
Kupovina polovnog peugeot automobila I_vote_lcapKupovina polovnog peugeot automobila I_voting_barKupovina polovnog peugeot automobila I_vote_rcap 
mastirn5
Kupovina polovnog peugeot automobila I_vote_lcapKupovina polovnog peugeot automobila I_voting_barKupovina polovnog peugeot automobila I_vote_rcap 


Kupovina polovnog peugeot automobila

2 posters

Ići dole

Kupovina polovnog peugeot automobila Empty Kupovina polovnog peugeot automobila

Počalji od dazdejkovic Pet Avg 27, 2021 11:20 am

Bilo bi dobro imati temu sa ovim naslovom, kako bi oni koje žele da kupe peugeot automobil mogli da menjaju iskustva. Evo ja sam kupio Peugeot 308 II (100KS, 2017) i pun sam iskustava i losih i dobrih i rado bih ih podelio sa budućim vlasnicima.

Dobre strane: auto sjajno ide, udoban je i vrlo mali potrošač (malo iznad 4l na otvorenom, 5-6l u bg)

Loše strane: Puno elektronike koja se kvari i tabla poludi. AddBlue sistem verovatno vrlo brzo posle garatnog roka crkava (3 god.; popravka preko 1000e ili gašenje 130e-250e)

Kod kupovine: Obavezno auto na dijagnostiku. Povedite i platite majstora za peugeot, jer auto ima toliko detalja da vi sami to nećete moći da proverite sve koliko god se informisali. Proverite da li auto ima sve napisano u oglasu. Obavezno tražite pismenu garanciju sa detaljima ako se nudila u oglasu. Nikako ne verujte prodavcu, posebno na placevima. Budite strplivi.

Moje iskustvo: Moj auto nije imao bilo rezervni točak, akumulator je bio katastrofa, nisu radile sve komande za multimediu na volanu, ... . Neke sam greške video odmah, ali su se neke pojavile kasnije (recimo senzori za pritiska), jer kompjuteru treba vreme da ih dijagnosticira. Prodavac je neke greške ispravio, ali je neke probao da izbegne, a neke je i izbegao koristeći moje neznanje i neiskustvo. Najveći problem je nastao sa AddBlue sistemom, jer je prijavio grešku tek 15 dana posle kupovine, a prodavac je izbegao da izvrši njegovu popravku iako sam mu doneo dijagnostiku iz ovlašćenog servisa, gde je pored te greške bilo još 26 drugih ....

Pošto su moja iskustva sveža i sa adrenalinom, slobodno pitajte ako vas nešto interesuje ...

dazdejkovic

Posts : 2
Join date : 21.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Kupovina polovnog peugeot automobila Empty Re: Kupovina polovnog peugeot automobila

Počalji od kokolje Pon Jan 03, 2022 5:42 pm

Hvala na informacijama, iako bas kasnim sa ovom porukom..
Ja konkretno gledam model automatik 2.0 sa 150 KS i iskreno brine me taj sklop, koji nimalo nije jeftin, zatim taj centralni displej za koji nisam bas cuo sve pohvale...kakav je taj 308 konkretno na trapu, osetljivost na nase gorivo itd

kokolje

Posts : 2
Join date : 02.01.2022

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu