Peugeot club Srbija


Join the forum, it's quick and easy

Peugeot club Srbija
Peugeot club Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 68 dana Čet Feb 01, 2024 9:10 am
Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar

Poslanici naj aktivniji meseca
perke
Problem sa instrument tablom I_vote_lcapProblem sa instrument tablom I_voting_barProblem sa instrument tablom I_vote_rcap 
plegias
Problem sa instrument tablom I_vote_lcapProblem sa instrument tablom I_voting_barProblem sa instrument tablom I_vote_rcap 
Tamara
Problem sa instrument tablom I_vote_lcapProblem sa instrument tablom I_voting_barProblem sa instrument tablom I_vote_rcap 
mladen95pn
Problem sa instrument tablom I_vote_lcapProblem sa instrument tablom I_voting_barProblem sa instrument tablom I_vote_rcap 
Damir21
Problem sa instrument tablom I_vote_lcapProblem sa instrument tablom I_voting_barProblem sa instrument tablom I_vote_rcap 


Problem sa instrument tablom

2 posters

Ići dole

Problem sa instrument tablom Empty Problem sa instrument tablom

Počalji od Sasha Ned Avg 01, 2021 12:14 pm

Pozdrav svima, nov sam ovde, imam jedno pitanje u vezi sa instrument tablom. Možda je neko imao sličan problem pa može da me uputi gde da krenem da tražim rešenje.

Dešava mi se, u toku vožnje, da sve skazaljke padnu osim one za benzin, pre toga se oglasi sa dva "beep"-a i uključi se lampica za airbag. Vozim najnormalnije dok se skazaljke ponovo ne vrate. Nekad se ponovi još jednom ili dva puta, ali najčešće se posle prvog puta skazaljke vrate i sve normalno funkcioniše osim što lampica sa airbagom ostaje uključena.

Ukoliko bih ugasio auto kada se ovo desi, ne bih mogao da ga upalim narednih 5-10 minuta. Verglao bi normalno, ali motor neće da upali zbog neke blokade. Kada sačekam dovoljno dugo i "kresnem", opet sve radi najnormalnije.

Nema pravila kada će se desiti, a najčešće se dešava nakon što upalim auto i vozim par minuta, mada se nekada desi i posle duže vožnje. Dešava se da prođe po pola godine da sve bude u redu i onda krene da zeza, pa onda pauza nekih nedelju, dve, pa opet, bukvalno nema pravila. Vozio sam bez ikakvih problema više od pola godine, mislio sam da se neće više dešavati, ali opet je krenulo.

Ima li neko ideju šta može da bude?

Pozdrav još jednom svima!

Sasha

Posts : 3
Join date : 01.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa instrument tablom Empty problem instrument tabla

Počalji od dazdejkovic Pet Avg 27, 2021 10:40 am

Svakako moraš negde odvesti auto na dijagnostiku. Ako te sistem ubacuje u safe mode, postoji ozbiljna greška.

dazdejkovic

Posts : 2
Join date : 21.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa instrument tablom Empty Re: Problem sa instrument tablom

Počalji od Sasha Sre Nov 24, 2021 5:29 pm

Išao sam na dijagnostiku, ništa se ne vidi niti može da se dijagnostikuje kvar. Poludeću više. Ovako vozim već skoro dve godine. Danas uopšte nisam mogao da upalim auto. Juče sam ga ugasio dok tabla nije radila i danas je krepao skroz. Što je najgore, proradiće sutra ili prekosutra, bez ikakvih problema i onda posle par dana opet sve po starom. Uopšte mi nije jasno šta se dešava. Izgleda da gubi komunikaciju između računara i kod ključa, zato mi i ne dozvoljava da ga upalim. Vergla samo... I posle par sati, dan ili dva, upali kao da nije bilo ništa.

Ima li neko nekog električara da preporuči, ali da je baš baš iskusan i da može da provali o čemu se radi? Ja imam svog električara, ali mi on kaže da dođem kad crkne, a neće da crkne već dve godine. I kad god odem kod njega, ono sve bude ok. Kao da su duhovi.

Sasha

Posts : 3
Join date : 01.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa instrument tablom Empty Re: Problem sa instrument tablom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu